Vaše vysněná 
zahrada

Návrhy a realizace zahrad

Dobře založená zahrada vychází z potřeb, zálib a finančních možností jejích uživatelů. Ladí s okolím a respektuje pravidla kompozice a vlastnosti rostlin.
Návrh

Jak budeme postupovat

Krok
1

Návštěva zahrady a konzultace

Prvním krokem je návštěva Vaší zahrady za účelem prohlídky plochy a konzultace Vašich požadavků.
Krok
2

Vypracujeme první návrh

Vypracujeme první návrh s řešením jednotlivých zahradních celků, a to s ohledem na dispozici pozemku a jeho orientaci ke světovým stranám. Bude zakládán dětský koutek, vodní plocha, odpočívadla či užitková zahrada…?
Krok
3

Výběr rostlin a zahradních prvků

Velikosti zahrady, půdním a světelným podmínkám musíme přizpůsobit výběr vhodných rostlin a zahradních prvků (lavička, skluzavka, osvětlení…)
Krok
4

Konečný návrh a kalkulace

Po konzultaci připomínek investora je zpracován konečný návrh a po jeho odsouhlasení osazovací plán se seznamem rostlin a kalkulací.
Realizace

Založení zahrady

Zakládání zahrady začíná terénními úpravami a případnou likvidací nežádoucích rostlin. Je-li potřeba, navážíme kvalitní zeminu. Následuje vytyčení záhonů, instalace automatické závlahy a zahradních prvků a výsadba rostlin. Vhodné je i oddělení záhonů od trávníku obrubníky a zakůrování. Poslední částí je založení trávníku výsevem nebo pokládkou travního koberce.
Cena realizace zahrad
Prodej a pokládka travních koberců a realizace zahrad na míru. 
GDPR - Podmínky ochrany osobních údajů
Sídlo firmy
GRENEX s.r.o.
Vídeňská 340, 252 50 Vestec
IČ: 26714728
DIČ: CZ26714728
© 2024 GRENEX s.r.o.,Vestec u Prahy. Všechna práva vyhrazena
arrow-right