Prodej travního osiva

Základem kvalitního trávníku jsou kvalitní travní směsi namíchané ze špičkových odrůd. Na základě několikaletých zkušeností v testování travních směsí různých firem a provenience se zaměřujeme na pěstování travních koberců z nejlepších, ověřených a vyzkoušených travních směsí.

Rozhodnete-li se na části zahrady položit travní koberec a na části provést výsev, je to možné. Nabízíme k prodeji osivo, které používáme při výsevu na našich pěstebních plochách.

Jedním z výrobců osiva je holandská firma Barenbrug, která je jednou z největších mezinárodních společností v tomto oboru. Nabízí více než 300 kvalitních odrůd, které jsou výsledkem jedinečného a neustále probíhajícího výzkumu a vývoje po celém světě, ve všech klimatických pásmech.
Od firmy Seed Service z Vysokého Mýta nakupujeme moderní travní směsi tmavě zelené barvy označované také jako Blue grass. Tyto travní směsi, sestavované převážně z odrůd vyšlechtěných pro tvrdé kontinentální klima, se vyznačují velkou vitalitou a odolností vůči nepříznivým vlivům. S firmou Seed Service spolupracujeme i při zkoušení nových odrůd
a směsí trav v našich klimatických podmínkách, které, pokud se osvědčí, budou použity při pěstování našich travních koberců